INGINER SERVICE JUNIOR – industria bancara

Descrierea jobului

• Mentinerea relatiei cu furnizorii de echipamente sau de piese,
• Efectueaza lucrarile de service/ reparatii in cazul echipamentelor defecte la sediul clientului,
• Inregistreaza tipul si valoarea costurilor de mentenanta si reparatii,
• Ajuta beneficiarul pentru a putea pune in functiune echipamentele.
• Asigura mentenanta in perioada de garantie cat si post garantie, in cazul solicitărilor sau pe perioada contractelor de service incheiate cu clientii.

Candidatul ideal
• Absolvent studii superioare in domeniul tehnic: mecanica/ robotica/mecatronica.
• Limba engleza nivel avansat, avantaj limba germana,
• Abilitati tehnice (mecanica, mecanica fina, electronica primara),
• Disponibilitate pentru deplasare peste 50%,
• Persoana creativa, inovativa pasionata de domeniul tehnic,
• Permis auto categoria B.

Clientul nostru, o companie germana ce asigura mentenanta si vanzare pentru produse tehnice din industria bancara, este in cautarea unui Inginer service.